شکوه میرشاهی
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۵/۰۹/۱۷

برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در مشهد

سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت: برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فن آوری بستری مناسب جهت ایجاد زمینه تعامل ، همکاری و رقابت علمی بین دستگاههای اجرایی و پژوهشی شامل: دانشگاهها، واحدهای تحقیق ، توسعه صنایع فن بازار ، پارک علم و فن آوری و مراکز رشد می باشد.
شکوه میرشاهی  افزود: مییاست طرح ها و پژوهشهای بکر دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی با مشارکت دانشگاهها در فضایی آکنده از همدلی و هم افزایی به مخاطبین ارائه گردد و این مهم موضوعی زمینه ساز در جهت فعالیت مثبت در حوزه توسعه اقتصادی استان و بهبود اشتغال خواهد بود.
میرشاهی با بیان این نکته که دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری با رویکرد شناسایی اولویتها و فرصت های سرمایه گذاری استان در این نمایشگاه حضور دارد افزود: این دفتر ضمن استقبال از طرح های نو آمادگی  همکاری و همراهی و استفاده از دستاوردهای دانش بنیان و پژوهش محور در جهت بهبود فضای کسب و کار استان است.
لازم بذکر است که نمایشگاه پژوهش و فناوری از تاریخ14 الی 17 آذرماه سالجاری در نمایشگاه بین المللی مشهد دایر بوده که ساعت مراجعه بازدیدکنندگان از ساعت 10 الی 19 می باشد.


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : ۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان