شکوه میرشاهی
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۵/۰۹/۱۸

جشنواره معرفی کار آفرینان برتر استان خراسان رضوی در آینده نزدیک

مراسم جشنواره معرفی کارآفرینان برتر استان در سال جاری با همکاری و همیاری بخش خصوصی و دولتی استان به صورت هماهنگ با سایر استانها برگزار خواهد شد .
شکوه میرشاهی سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت: ابلاغ کتبی توسط استانداری به کلیه فرمانداران شهرستانهای استان جهت اهتمام جدی برای بزرگداشت کار آفرینان انجام شده است .
وی با یاد آوری این نکته  افزود با توجه به اینکه در سطح ملی  باید اقتصاد دانش بنیان جایگزین اقتصاد نفتی شود  لذا فرهیختگان و نخبگان کشوری و استانی باید پیش تازان و حامیان حوزه کارآفرینی بومی و ملی شوند خراسان رضوی استانی با ظرفیت و پتانسیل فراوان است که با تکیه بر دانش بومی می تواند گام های سازنده ای در حوزه های مختلف علمی و فناوری بردارد .
میرشاهی گفت کار آفرینی یکی از مهمترین راهکارهای موجود می باشد که میتواند در راستای سیاستهای برنامه های توسعه کشور با تکیه بر سرمایه عظیم نیروی انسانی متخصص اهداف توسعه ای کشور را پوشش داده و مسیر گذار از اقتصاد مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان و مقاومتی را تسهیل نماید .
او با بیان این نکته که توسعه و ترویج کار آفرینی ضمن هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب و کار میتواند نقش کارآفرینان را در نظام تصمیم ساز کشور تقویت کند .
وی افزود در راستای این موضوع برنامه های متعددی از قبیل همایش کارآفرینی ، میزگرد و نشستهای ویژه و افتتاح دفاتر کارآفرینی توسط اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با هماهنگی استانداری گشایش یافته است و دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری در جهت توانایی تبدیل ایده به محصول با ارزش افزوده همراه کارآفرینان خواهد بود .


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : ۶۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان