شکوه میرشاهی
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۷/۰۷/۱۲

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی:

عمده‌ترین مشکل حوزه سرمایه‎گذاری، صدور مجوز است

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی گفت: عمده‌ترین مشکل ما در حوزه سرمایه‎گذاری، صدور مجوز است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، شکوه میرشاهی ظهر امروز در نشست کمیسیون سرمایه‌گذاری و تامین مالی استان، در اتاق بازرگانی خراسان رضوی اظهار کرد: دولت‌ها وظیفه تامین زیرساخت‌ها در حوزه سرمایه‌گذاری دارند. دولت به این نتیجه رسید که در جهت بهبود فضای کسب و کار باید فعالیت‌های ویژه‌ای را انجام دهیم.
 
وی ادامه داد: توسط ستاد اقتصاد مقاومتی وظیفه‌ای به مرکز ملی پایش فضای کسب و کار متحول شد و سامانه‌هایی را نیز ایجاد کرد، زیرا به نظر می‌رسد که عمده مشکل ما در حوزه سرمایه‌گذاری در بخش صدور مجوزها قرار دارد؛ چراکه بعضا مجوزهایی که برای سرمایه‌گذاری صادر می‌شود، استعلامات آن تا 4 سال به طول می‌انجامید و سرمایه‌گذار از سرمایه‌گذاری خود منصرف می‌شود.
 
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی افزود: در حال حاضر 4 سامانه توسط  مرکز ملی پایش فضای کسب و کار ایجاد شد که دادور و یاور راه‌اندازی شده و دو سامانه دیگر نیز در دست اقدام است.
 
میرشاهی خاطرنشان کرد: در حوزه فرصت‌های سرمایه‌گذاری جلسات متعددی را با همکاران خود برگزار کردیم تا به این نتیجه برسیم که ما چطور می‌توانیم فرصت‌های سرمایه‌گذاری را شناسایی کنیم و زمانی که سرمایه‌گذار داخلی و خارجی به ما مراجعه می‌کنند این فرصت‌ها را در اختیار وی قرار دهیم.
 
وی اضافه کرد: یکی از مطالب مهم دیگر تامین زیرساخت‌های  سرمایه‌گذاری در حد استقرار آن است و ما نمی‌توانیم هر کجا که مایل هستیم سرمایه‌گذاری  خود را مستقر کنیم.


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۵
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان