شکوه میرشاهی
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۷/۰۸/۰۲

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی عنوان کرد:

ایجاد زمینه برای بیش از ۸۰۰۰ فرصت اشتغال جدید در ۷ ماه ابتدایی سال

شکوه میرشاهی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استان از ایجاد زمینه برای ۸۲۵۰ فرصت شغلی جدید با پرداخت ۲۸۵۷۳۲۰ میلیون ریال تسهیلات طی ۷ ماه سال جاری خبر داد.

میرشاهی در این خصوص گفت از ابتدای سال با تلاشها و پیگیریهای صورت گرفت توسط دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری و کارگروه اشتغال استان از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر به 3086 طرح تسهیلاتی به ارزش 2857320 میلیون  ریال پرداخت شده است که انتظار می‌رود از این محل 8250 فرصت اشتغال جدید فراهم آید.
رئیس هیئت نظارت بر پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، عشایری فراگیر افزود تمام تلاش برای نظارت بر حسن اجرای این دو طرح و جلوگیری از انحراف تسهیلات از اهداف تعریف شده از طریق هیئت نظارت استان و هیئت های شهرستانی به عمل آمده و بازدیدهای سرزده و دوره‌ای از طرح‌های دریافت کننده تسهیلات صورت می‌گیرد.
میرشاهی اظهار داشت تاکنون از محل اعتبارات اشتغال روستایی 84 درصد به بخش کشاورزی و 10 درصد به بخش صنعت پرداخت شده است همچنین از محل اعتبارات اشتغال فراگیر نیز بیش از 90 درصد به حوزه صنعت و 8 درصد به حوزه کشاورزی تسهیلات تعلق گرفته است.
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۸
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان