محمدرضا شاه پسند
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵

سرپرست استانداری خراسان رضوی عنوان کرد:

بیش از ۹۰ درصد تسهیلات ابلاغی توسعه اشتغال روستایی استان پرداخت شده است

تا کنون ۹۳ درصد تسهیلات ابلاغی توسعه اشتغال پایدار روستایی و مناطق محروم به استان به متقاضیان طرح های مصوب پرداخت شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ قربان میرزایی در جلسه کارگروه اشتغال و توسعه استان که  با حضور معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد ؛ افزود : در مجموع از سه هزار و 260 میلیارد ریال تسهیلات ابلاغی به استان تا کنون سه هزار و 50 میلیارد ریال آنان تا کنون از سوی بانک های عامل پرداخت شده است .
 وی عنوان کرد : هم اکنون 6 هزار و 720 میلیارد ریال طرح توسعه اشتغال روستایی در بانک ها در دست بررسی است و تا کنون 4 هزار و 920 میلیارد ریال آن مصوب شده و قرارداد پرداخت 4 هزار و 190 میلیارد ریال آن بین بانک و متقاضی امضا شده و از این رقم سه هزار و 50 میلیارد ریال آن پرداخت شده است.
 وی با بیان اینکه خراسان رضوی در حوزه طرح های مصوب توسعه اشتغال روستایی در بانک های عامل رتبه نخست کشور و در زمینه پرداختی رتبه دوم را داراست.
وی اظهار کرد : هم اکنون حجم خوبی از طرح های مصوب در بانک آماده پرداخت است که نیازمند تامین منابع مورد نیاز است و باید پیگیری شود این مبالغ سریعتردر اختیار استان قرار گیرد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه خراسان رضوی نخستین استانی بود که در بحث نظارت بر نحوه جذب این تسهیلات و ارزیابی وضعیت طرح ها اقدام کرد ، افزود : از 4 هزار پروژه این حوزه یک هزار و 333 مورد آن بررسی شد و فقط 15 پروژه دارای انحراف بود که در بررسی مجد و اقدام به اصلاح برخی این رقم به یک درصد رسید .
وی با بیان اینکه مقرر شده دوباره برخی دیگر از این پروژه ها را دوباره بازدید کنند و در واقع بحث نظارت بر این پروژه ها با دقت و حساسیت دنبال می شود.

 

منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۶
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان