محمدرضا شاه پسند
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی عنوان کرد:

نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و رفتارهای اقتصادی بهمن ماه سال جاری در مشهد برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری از برگزاری نمایشگاه بورس ، بانک، بیمه و رفتارهای اقتصادی در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

شکوه میرشاهی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی در این خصوص گفت فرهنگ سازی و ارتقای جایگاه بازارسرمایه در استان طی سال‌های گذشته یکی از اولویت‌های استان بوده است که در همین راستا از سال 95 برگزاری نمایشگاهی با محوریت بازار سرمایه در دستورکار قرار گرفته است. وی گفت سال جاری نیز به سیاق سال‌های گذشته این نمایشگاه با عنوان بورس، بانک، بیمه و رفتارهای اقتصادی از 16 لغایت 19 بهمن ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.
میرشاهی با بیان اینکه متأسفانه استان خراسان رضوی طی سال‌های اخیر شاهد رفتارهای مخاطره‌آمیز اقتصادی در بین عامه مردم بوده است اظهار داشت، یکی از دلایل مهم در مواجه شدن استان با مشکلاتی چون بحران مؤسسات مالی و یا معضلی که در جریان پدیده با آن مواجه بودیم عدم آشنایی مردم با ادبیات سرمایه‌گذاری است؛ وی افزود آشنایی با ادبیات سرمایه گذاری باعث می‌شود تا مردم تفاوت بین نرخ سود منطقی را با نرخ‌های سودی که در جریان‌های اخیر توسط برخی سودجویان به مردم اعلام شد متوجه شده و مورد سوء استفاده قرار نگیرند و همچنین با حوزه‌های جدید سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه مانند فرابورس، بورس کالا، ابزارهای مشتقه و همچنین خدمات جدید صنعت بیمه کشور آشنا شوند.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری در خصوص این نمایشگاه افزود هدف از برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی این است که عموم مردم با شرکت در آن با انواع مختلف سرمایه‌گذاری مطمئن و قانونی آشنا شده و در حوزه‌های ارزش آفرین سرمایه‌گذاری نمایند. وی در پایان از آحاد مردم دعوت کرد به منظور افزایش دانش و اطلاعات خود در حوزه سرمایه‌گذاری در نمایشگاه بورس، بانک بیمه و  رفتارهای اقتصادی شرکت نمایند همچنین بنگاه‌های اقتصادی از فرصت حضور سرمایه‌گذران برای تأمین مالی طرح‌های خود استفاده نمایند.
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۳
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان