محمدرضا شاه پسند
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰

مدیر کل دفتر سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی

به منظور بهبود فضای کسب و کار تا کنون ۳۵ اختیار به طور کامل به استان تفویض شده است

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی گفت : تا کنون به منظور بهبود فضای کسب و کار ۳۵ مورد تقویض کامل و ۷۰ مورد هم بخشی از اختیارات به استان تفویض شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ،شکوه میرشاهی در سی و دومین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی افزود : بر لزوم پیگیری بخش خصوصی جهت تفویض اختیار به استان‌ها تاکید کرد.
وی عنوان کرد : دستگاه‌ها اجرایی و دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری به عنوان متولی بهبود فضای کسب و کار پیگیر‌های زیادی را برای اخذ اختیارات از تهران داشته است.
وی افزود : در راستای کاهش هزینه‌های مبادله و بوروکراسی، بخش خصوصی نیز باید همراه با بخش دولتی به مطالبه حقوق خود و پیگیری تفویض اختیارات به استان‌ها بپردازد و تا تحقق شعار تمرکز زدایی در این مسیر با بخش دولتی همراه باشد.
میرشاهی با بیان اینکه آیین ‌نامه جدید مراکز خدمات سرمایه‌گذاری تدوین و در آینده نزدیک ابلاغ می شود ، اظهار کرد : بر این اساس، مراکز خدمات سرمایه‌گذاری موظف به ارائه خدمت به سرمایه‌گذاران داخلی نیز خواهند بود.
در این جلسه شرکت شهرک‌های صنعتی استان نیز به ارائه بخشی از خدمات خود به فعالان اقتصادی و صاحبان مشاغل پرداخت که مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری بر اطلاع رسانی گسترده به متقاضیان دریافت این خدمات و همچنین اطلاع‌رسانی به شهرستان‌های استان تاکید کرد.


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۱
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان