محمدرضا شاه پسند
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۸/۰۲/۰۳

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی عنوان کرد:

در سال ۱۳۹۷ تعهد استان در اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی محقق شد.

شکوه میرشاهی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی از اجرای موفقیت آمیز طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در استان خبر داد.

میرشاهی گفت طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی یکی از طرح‌های بسته اشتغال دولت که با پیشنهاد استان خراسان رضوی در کل کشور طی دو سال گذشته اجرایی شده است در سال 1397 نیز به شکل موفقیت آمیزی اجرا شد. وی افزود این طرح که با هدف آموزش به کارجویان در محیط های واقعی کار اجرا می شود نقش مهمی در عرضه نیروی کار مهارت دیده به بازار کار دارد.
میرشاهی اظهار داشت در سال 97 تعهد استان در این طرح 4155 نفر و در سال 96 تعهد استان 3800 نفر مهارت آموز تعریف شد بود که به ترتیب عملکرد استان 4147 نفر و 3629 نفر بوده اند که بدین ترتیب 99.8 درصد و  96 درصد از تعهد استان تحقق یافته است .
میرشاهی گفت یکی از دلایل بهبود وضعیت استان و افزایش تعداد مهارت آموزان رفع دغدغه کارفرمایان در خصوص قوانین کار و تأمین اجتماعی بود که در سال گذشته با تفاهمی که بین اداره کار، تأمین اجتماعی، اصناف و استانداری منعقد گردید  این دغدغه برای واحدهای پذیرنده رفع شد.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گفت در سال 98 نیز این طرح با قوت بیشتری ادامه خواهد داشت و استان خراسان رضوی قادر است تعهداتی به مراتب بیشتر از سالهای گذشته را محقق سازد وی از کلیه کارفرمایان دعوت کرد در این طرح ملی و تکلیف اجتماعی که نیروهای فاقد مهارت را به نیروی کار مهارت دیده برای بازار کار استان و کشور تبدیل می کند حضور فعال داشته باشند.


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۰
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان