محمدرضا شاه پسند
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۸/۰۲/۲۲

جلسه بررسی مشکلات واحدهای پالایشگاهی و تولیدکننده فرآورده ها و مشتقات نفتی و پتروشیمی استان برگزار شد.

جلسه بررسی مشکلات واحدهای پالایشگاهی و تولیدکننده فرآورده ها و مشتقات نفتی و پتروشیمی استان برگزار شد.

جلسه بررسی مشکلات واحدهای پالایشگاهی و تولیدکننده فرآورده ها و مشتقات نفتی و پتروشیمی استان با حضور آقای دکتر رسولیان معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و مدیران واحدهای تولیدی و جمعی از تولیدکنندگان و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط روز شنبه مورخ 21/2/98 برگزار گردید.
دکتر رسولیان با اشاره به عزم دولت و استاندارخراسان رضوی برای حل مشکل واحدهای تولیدی و همچنین افزایش بهره وری، ایجاد اشتغال مولد و توسعه صادرات و پتانسیل مناسب استان به لحاظ استقرار در همسایگی کشورهای آسیای میانه و افغانستان، اظهار داشتند در شرایط حساس کنونی، تمامی دستگاه های اجرایی موظف به حل مشکلات تولیدکنندگان می باشند.
در ادامه، مدیران واحدهای پالایشگاهی به ظرفیت های تولیدی خود اشاره و اظهار داشتند صنعت انرژی از صنایع دارای توجیه و منافع اقتصادی است که درصورت حمایت دولت می تواند نقش بسزایی در توسعه اقتصاد کشور داشته باشد.
مهمترین خواسته آنان در جلسه، تامین خوراک واحدهای تولیدی از محل پالایشگاه های دولتی استان همچون پالایشگاه گاز خانگیران بود که مقرر گردید از طریق استانداری و وزارت نفت رایزنی های لازم به منظور تامین بخشی از مواد اولیه مورد نیاز از طریق پالایشگاه های استان صورت گیرد.
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان