محمدرضا شاه پسند
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۸/۰۴/۱۱

شکوه میرشاهی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری روز ملی صنعت و معدن را تبریک گفت

بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن، مجالی است تا با معرفی دستاوردهای صنعتی و معدنی استان، نقش کلیدی این دو حوزه را در اقتصاد و تولید یادآور شویم، عرصه ای که تلاش های بی وقفه و خستگی ناپذیر تلاشگران آن، همچون موتور محرکی است که جریان توسعه اقتصادی استان، سهم صادراتی و ارزش افزوده بالاتری برای استان به ارمغان آورده و جایگاه کشور را در منطقه پایدار تر می نماید.
تردیدی نیست که بخش صنعت و معدن پیشران اقتصاد‌ هر کشوری است و با متحول شد‌ن این بخش، سایر بخش‌های تولیدی نیز فعال می گردد. تقویت این بخش به عنوان شاه کلید توسعه اقتصادی و رونق تولید می‌تواند زمینه اشتغال چشمگیری برای کشور ایجاد کند.
دهم تیرماه هر سال تجدید پیمانی بر تداوم مسیر توسعه اقتصادی کشور در عرصه بین المللی است و همه فعالین این حوزه با همت و تلاش شبانه روزی خود به جهانیان ثابت کردند که با تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و واگذاری امور به مردم و حرکت به سوی اقتصاد مردمی، بر فشارهای ناجوانمردانه خارجی فایق و گام های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی خواهند برداشت.
بدیهی است سربلندی میهن‌مان، مرهون تلاش های بی شایبه این عزیزان خواهد بود که زمینه سعادت و پیشرفت آینده کشور را مسیر می‌نماید. روز ملی صنعت و معدن را به همه تلاشگران، مدیران و کارآفرینان تبریک می گویم و امیدوارم با تاسی از سیاست های دولت تدبیر و امید شاهد فصل جدیدی از شکوفایی اقتصاد و تجارت در استان و کشور باشیم.
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان