محمدرضا شاه پسند
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۸/۰۴/۰۲

یکم تیر ماه روز ملی اصناف بر خانواده بزرگ اصناف مبارک باد

شکوه میرشاهی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری در پیامی خطاب به اتاق اصناف استان روز ملی اصناف را به تمامی کسبه و بازاریان تبریک گفت. بدون شک نقش بی بدیل اصناف کشور بر کسی پوشیده نیست و این تشکل مردمی حدود یک پنجم حجم اقتصاد استان را شامل می شود که حجم قابل ملاحظه ای در اشتغال و گردش مالی استان دارد.
اصناف به دلیل ارتباط مستقیم با مردم اهمیت ویژه ای در پویایی اقتصاد مردمی دارند و می بایست ضمن توجه بیشتر به این حوزه گام های اساسی برای رفع مشکلات این حوزه برداشته شود . حرکت برای ایجاد 5 شهرک صنفی که به تازگی در حال اجراست نیز گامی مهم برای رونق بخشیدن به فعالیت های تولیدی در اصناف و برندینگ تجاری و توسعه صادرات است که باید تداوم پیدا کند.
در این مقطع جنگ اقتصادی که دشمنان در میدان اقتصاد از به کاربردن هرگونه ابزار ناجوانمردانه ای دریغ نمی ورزند این اصناف هستند که با سوگیری درست و حرکت به سمت تولید و کاهش وابستگی می توانند علاوه بر خنثی کردن کید دشمنان، آرامش روانی و نشاط اقتصادی را به بازار برگردانند.
اینجانب ، این روز عزیز را به همه تلاشگران عرصه تولید، توزیع و اقتصاد استان تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند این قشر فهیم و زحمتکش، در راستای کمک به رونق تولید، ایجاد اشتغال و ارتقاء فضای کسب و کار قدردانی می نمایم.
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : ۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان