محمدرضا شاه پسند
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶

دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی:

حمایت از صنایع بومی لازمه تحقق شعار سال است

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی: در شرایط اقتصادی فعلی صنایع دستی بومی و گردشگری می‌تواند منجر به رونق تولید و ایجاد اشتغال با سرمایه‌گذاری اندک گردد.

شکوه میرشاهی معاون دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی باحضور فرماندار محترم شهرستان سرخس ، مسئولین پالایشگاه شهید هاشمی نژاد و سایر مسئولین شهرستان از اولین نمایشگاه کارآفرینان و فرصت‌های سرمایه گذاری شهرستان سرخس بازدید نموده و باتوجه به بیان مشکلات و تنگناهای توسعه سرمایه گذاری هریک از کارآفرینان شرکت کننده در راستای رفع موانع تولید و اشتغالزایی مورد بررسی قرار گرفت .
نمایشگاه کارآفرینان و فرصت های سرمایه گذاری شهرستان سرخس طی 10 روز در محل سالن و محوطه باز پالایشگاه شهید هاشمی نژاد سرخس باحضور بیش از 72 کارآفرین مشتمل بر مخترعین ، صنایع دستی و محصولات و فرآورده های بومی شهرستان مذکور در تاریخ چهارم  تا چهاردهم تیر ماه سال جاری برگزار شد. شکوه میرشاهی اظهار داشت در این نمایشگاه 72 شرکت در قالب 43 غرفه طرح‌ها، توانمندی‌ها و شیوه های نوین تأمین مالی و ابزارهای بازار سرمایه را معرفی کردند. وی افزود تعداد بازدید کنندگان این دوره قریب بر 55 هزار نفر بوده است که نسبت به دوره قبل افزایش چشم گیری داشته است.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری با بیان ضرورت حمایت مسئولین از صنایع بومی شهرستان‌ها تحقق شعار سال را در گرو این موضوع دانسته و همچنین اظهار داشت در شرایط اقتصادی فعلی صنایع دستی بومی و گردشگری می‌تواند منجر به رونق تولید و ایجاد اشتغال با سرمایه‌گذاری اندک گردد.
 


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
تعداد بازدیدها : ۷۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان