محمدرضا شاه پسند
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از
سرمایه گذاری

 

Link group not found.
۱۳۹۸/۰۷/۱۸

استاندار خراسان رضوی:

نمایندگان مجلس شورای اسلامی قوانین مزاحم را از پیش روی سرمایه‌گذاران بردارند

استاندار خراسان رضوی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی قوانین مزاحم را از پیش روی سرمایه‌گذاران بردارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در همایش فرصت‌های سرمایه گذاری گردشگری منطقه شرق کشور که با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و استانداران سمنان، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی در مشهد برگزار شد، اظهار کرد: حجم قابل توجهی زائر به یمن وجود پر برکت امام رضا(ع) از ایران و دیگر کشورها به خراسان رضوی سفر می‌کنند و همین مسئله جاذبه های سرمایه گذاری مناسبی را فراهم کرده است.
وی افزود: ظرفیت اقامتی بسیار بالایی در مشهد و استان وجود دارد که سرمایه گذاران می‌توانند در راستای فعالیت های اقتصادی خود از آن استفاده کنند.
استاندار خراسان رضوی به پتانسیل های سرمایه گذاری استان در حوزه گردشگری اشاره کرد و  ادامه داد: وجود شاعران بزرگ و طبیعت گردی های کم نظیر در خراسان رضوی فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاران فراهم کرده است. 
رزم حسینی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در خراسان رضوی با عنایت امام رضا(ع) فضای همدلی خوبی برای رشد سرمایه گذاری در خراسان رضوی فراهم شده است و حتی مسئولان دستگاه قضایی نیز زیر تفاهم نامه های معین های اقتصاد مقاومتی استان را امضا کرده‌اند. 
وی تاکید کرد: امیدواریم با همت نمایندگان مجلس شورای اسلامی قوانین مزاحم از پیش پای سرمایه گذاران برداشته شود تا رتبه سرمایه گذاری استان و کشور افزایش پیدا کند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان