مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
مهدی تقوایی
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

    .
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

صبح امروز در محل دفتر فرماندار:

آئین تکریم و معارفه رئیس اداره ثبت احوال شهرستان تایباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تایباد "  با حضور مهندس سیاح فرماندار و رئیس شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان تایباد و جناب آقای نیری مدیرکل محترم ثبت احوال استان خراسان رضوی و معاونین ستادی این اداره کل  ، آئین تکریم و معارفه رئیس اداره ثبت احوال شهرستان تایباد در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
 
مهندس سیاح در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای رئیس قبلی اداره ثبت احوال،به نقش کلیدی این دستگاه اشاره کرد و اظهار داشت:جایگاه ثبت احوال امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است،بعد از انقلاب اسلامی طرح های عظیمی در ثبت احوال اجرا شده از جمله تعویض شناسنامه های قدیمی،صدور کارت های ملی ،صدور شناسنامه های مکانیزه، آرشیو الکترونیکی اسناد سجلی و صدور کارت هوشمند ملی و این سازمان مهمترین ارگان برای تحقق دولت الکترونیک است.
 
رئیس شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان تایباد به نقش تاثیر گذار ثبت احوال در تصمیم گیری و برنامه ریزی کلان کشور اشاره داشته و افزود:دولت "تدبیر و امید" با بهره گیری از اصول مدیریتی،گام های بلندی در مسیر توسعه و ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف برداشته و توانسته است در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی،مسیر توسعه و خدمت را فراهم نماید.در این راستا نقش سازمان ثبت احوال با تصمیم سازی مناسب،برنامه ریزی سیستمی و ورود به عرصه برون سپاری خدمات به بخش خصوصی،علاوه بر تکریم مردم و تسهیل خدمات،زمینه ایجاد اشتغال را به سهم خود فراهم نموده است.
 
فرماندار شهرستان تایباد " خدمتگزاری به مردم را رسالت اصلی مسئولین و کارکنان دستگاههای اجرایی عنوان کرد و تاکید داشت:لازمه خدمتگزاری،دلسوزی،همدلی،سرعت و دقت در انجام امور محوله می باشد.
 
مهندس سیاح در این مراسم گفت : تغییر و تحویل یک امر طبیعی در ارگانها است و خوشا به حال آن فردی که این وظیفه را به خوبی تحویل نماید و توانسته باشد رضایت مردم و خداوند متعال را کسب نماید .
 
فرماندار شهرستان در این نشست از زحمات آقای برزگر در بحث انتخابات های گذشته و همچنین در جهت خدمت رسانی به مردم قدر دانی نموده و از خداوند متعال آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان نمودند.
 
مهندس سیاح  در ادامه ضمن تبریک به آقای زنگوئی به عنوان رئیس جدید اداره ثبت احوال تایباد گفت: امید است در محیطی سر شار از عطوفت و مهربانی و تکریم ارباب رجوع و همچنین از خرد جمعی در تصمیم گیری ها آینده استفاده نمایند و این فرمانداری در راستای ارتقای جایگاه ثبت احوال و رضایتمندی ارباب رجوع از این اداره حمایت خواهد نمود.
 
گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله جناب آقای برزگر که به افتخار بازنشستگی نائل شده است،تکریم بعمل آمده و جناب آقای زنگوئی بعنوان رئیس جدید اداره ثبت احوال شهرستان تایباد معارفه شد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
تعداد بازدیدها : ۱۵۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۲۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۲۸۲۷۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۷۳ نفر
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.jazb.khorasan.ir