مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
مهدی تقوایی
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

    .
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

رستمی فرماندار شهرستان تاکید کرد:‌ در اقدامات ستاد بازآفرینی بافت فرسوده تحرک و پویایی کافی دیده نمی‌شود و باید در این زمینه فعال‌تر عمل شود.


رستمی فرماندار شهرستان تاکید کرد:‌ در اقدامات ستاد بازآفرینی بافت فرسوده تحرک و پویایی کافی دیده نمی‌شود و باید در این زمینه فعال‌تر عمل شود.علی رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه در آیین افتتاح دفتر تسهیل گری و بازآفرینی کوی امام که با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد؛گفت:هدفمان این است که محلات فرسوده،حاشیه نشین و دارای بافت های تاریخی احیا و صیانت شوند و به میانگین خدمات موجود در شهرها دست پیدا کنند و باید در این زمینه کمک کنیم با همیاری دستگاه های اجرایی و ساکنین محلات اقدامات عمرانی، فرهنگی و توسعه ای لازم انجام شود.


وی با بیان اینکه از ابتدا تشکیل این ستاد 14 محله مورد شناسایی شده و در چند محله نیز شورایاری ها و دفاتر تسهیل گری اقدامات خوبی رو اتخاذ کردند،افزود:متاسفانه علی رغم تعاملات اولیه این اقدامات با جدیت لازم پیگیری نشد و بعضا اعتباراتی که برای این محلات در نظر گرفته شده بود،جذب نشد.

فرماندار خواستار تحرک و پویایی بیشتر این دبیرخانه که در شهرداری مستقر است شد و بیان داشت:ارزش هر منطقه به انسان هایی است که در ان زندگی می کنند و نه بناها،ساختمان هاوخدمات و امکانات ارائه شده در ان ؛باید با بسیج امکانات دولتی و هم افزایی بین بخشی در جهت توسعه متوازن شهر گام برداریم و از طرفی جهت رونق بیشتر برخی خدمات شهری را نیز در این مناطق مستقر کنیم.


رستمی در پایان از شرکت پارینه که حامی احیا این محله است تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که در اینده نزدیک شاهد آن باشیم که همه مناطق شهری از امکانات و خدمات یکسان برخوردار باشند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری تربت حیدریه
تعداد بازدیدها : ۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۱۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۲۸۲۶۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۴ نفر
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.jazb.khorasan.ir