مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
مهدی تقوایی
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

    .
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

مدیر جهاد کشاورزی در جلسه توزیع نهاده های دامی شهرستان گفت :

افزایش ۵۰ درصدی توزیع کنسانتره برای دامداران شهرستان فیروزه

افزایش ۵۰ درصدی توزیع کنسانتره برای دامداران شهرستان فیروزه ♦️مدیر جهاد کشاورزی در جلسه توزیع نهاده های دامی شهرستان گفت : هدف از برگزاری مستمر این جلسات نظارت بر توزیع عادلانه و توجه به نیاز دامداران است. ♦️مهندس کلیدری افزود: از ابتدای سال بیش از ۴هزار تن کنستانتره بین دامداران شهرستان توزیع شده است که نسبت به مدت مشابه قبل افزایش ۵۰ درصدی داشته است. ♦️مهندس حفیظی مدیر تعاون روستایی شهرستان نیز اعلام کرد :با هدف تسهیل در توزیع کنسانتره ، کاهش هزینه ها و توزیع دقیق ،شرکت تعاونی های روستایی نسبت به خرید و انتقال کنسانتره به روستاها اعلام آمادگی کردند، تا با توجه به کمبود نهاده ها و افزایش قیمت آن، دامداران سنتی هم بتوانند از این کنسانتره یارانه ای بهره مند گردند.

افزایش ۵۰ درصدی توزیع کنسانتره برای دامداران شهرستان فیروزه 

♦️مدیر جهاد کشاورزی در جلسه توزیع نهاده های دامی شهرستان گفت : هدف از برگزاری مستمر این جلسات نظارت بر توزیع عادلانه و توجه به نیاز دامداران  است.

♦️مهندس کلیدری افزود: از ابتدای سال  بیش از ۴هزار  تن کنستانتره بین دامداران شهرستان توزیع شده است که نسبت به مدت مشابه قبل افزایش ۵۰ درصدی داشته است. 

♦️مهندس حفیظی مدیر تعاون روستایی شهرستان نیز  اعلام کرد :با هدف  تسهیل در توزیع کنسانتره ، کاهش هزینه ها و توزیع دقیق ،شرکت تعاونی های روستایی  نسبت به خرید و انتقال کنسانتره  به روستاها اعلام  آمادگی کردند، تا با توجه به کمبود نهاده ها و افزایش قیمت آن، دامداران سنتی هم بتوانند از این کنسانتره یارانه ای بهره مند گردند. 


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۱۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۲۸۲۷۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۳ نفر
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.jazb.khorasan.ir