مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
مهدی تقوایی
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

    .
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

از دانش آموزان فیروزه ای موفق در کنکور سراسری تقدیر شد

قبولی ۸۰ درصدی دانش آموزان هنرستان های فیروزه در دانشگاههای دولتی

از دانش آموزان فیروزه ای موفق در کنکور سراسری تقدیر شد 💢قبولی ۸۰ درصدی دانش آموزان هنرستان های فیروزه در دانشگاههای دولتی ♦️صبح امروز با برگزاری مراسمی از دانش آموزان موفق در کنکور سراسری تقدیر شد. فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش فیروزه در این مراسم گفت :قبولی ۸۰ درصد دانش آموزان هنرستان فنی و حرفه ای این شهرستان در دانشگاهها معتبر کشور،اتفاقی نیست بلکه حاصل برنامه ریزی،ریل گذاری مسولین آموزش و پرورش و بخصوص تلاش و همت مدیران و معلمان این هنرستان است. ♦️دکتر حکیم پور افزود:در کنار برنامه ریزی مدیران ذی ربط،اراده و تلاش دانش آموزان و همراهی خانواده آنان نیز نقش مهمی داشته است. ♦️وی افزود:شهرستان فیروزه گرچه در زمره مناطق کمتر برخوردار به لحاظ امکانات است اما به لحاظ وجود نیروی انسانی با استعداد از جمله مناطق برخوردار و سرآمد محسوب می شود. ♦️وی یادآور شد:تمامی این دانش آموزان موفق ساکن ۵۹ روستای فیروزه اند و قطعا با تلاش و راهی که انتخاب کرده اند،باعث مطرح شدن نام دیار خود در میهن عزیزان خواهند شد.در پایان وبا حضور مسولین با ارایه لوح و هدیه از زحمات دانش آموزان تقدیر به عمل آمد.

 از دانش آموزان فیروزه ای موفق در کنکور سراسری تقدیر شد
💢قبولی ۸۰ درصدی دانش آموزان هنرستان های فیروزه در دانشگاههای دولتی 

♦️صبح امروز با برگزاری مراسمی از دانش آموزان موفق در کنکور سراسری تقدیر شد.
فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش فیروزه در این مراسم گفت :قبولی 80 درصد دانش آموزان هنرستان فنی و حرفه ای این شهرستان در دانشگاهها معتبر کشور،اتفاقی نیست بلکه حاصل برنامه ریزی،ریل گذاری مسولین آموزش و پرورش و بخصوص تلاش و همت مدیران و معلمان این هنرستان است.

♦️دکتر حکیم پور افزود:در کنار برنامه ریزی مدیران ذی ربط،اراده و تلاش دانش آموزان و همراهی خانواده آنان نیز نقش مهمی داشته است.

♦️وی افزود:شهرستان فیروزه گرچه در زمره مناطق کمتر برخوردار به لحاظ امکانات است اما به لحاظ وجود نیروی انسانی با استعداد از جمله مناطق برخوردار و سرآمد محسوب می شود.

♦️وی یادآور شد:تمامی این دانش آموزان موفق ساکن 59 روستای فیروزه اند و قطعا با تلاش و راهی که انتخاب کرده اند،باعث مطرح شدن نام دیار خود در میهن عزیزان خواهند شد.در پایان وبا حضور مسولین با ارایه لوح و هدیه از زحمات دانش آموزان تقدیر به عمل آمد. 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۲۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۲۸۲۸۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۸ نفر
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.jazb.khorasan.ir