مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
مهدی تقوایی
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

    .
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

در رتبه پنجم دومین دوره جشن سپاس از فعالیتهای ادارات ومدارس

آموزش و پرورش فیروزه در جمع ۱۰ اداره برتر استان

آموزش و پرورش فیروزه در جمع ۱۰ اداره برتر استان در فعالیتهای آموزش متوسطه نظری قرار گرفت. ♦️رتبه پنجم دومین دوره جشن سپاس از فعالیتهای ادارات ومدارس در شاخص های آموزشی به آموزش و پرورش شهرستان فیروزه در بین ۴۷ منطقه استان خراسان رضوی اختصاص یافت. ♦️ مدیرآموزش و پرورش شهرستان فیروزه گفت : طی یک سال گذشته و با وجود شرایط سخت کرونایی و عدم دسترسی برخی نقاط شهرستان فیروزه به اینترنت ، همکاران گرامی با جدیت ، سعی وتلاش دانش آموزان را با انواع طرح و برنامه در چرخه آموزش حفظ کردند . ♦️وی گفت : در این مراسم همچنین از مدیریت محترم دبیرستان اباصلت گرمابی روستای گرماب برای کسب بیشترین رشد میانگین نمرات نهایی در خرداد ۹۹ با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد . ♦️شایان ذکر است ،در این ارزیابی که توسط اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی هر دو سال یک بار انجام می شود ناحیه ۶ مشهد مقدس رتبه نخست شهرستان نیشابور و ناحیه ۷ مشترکا دوم ،ناحیه ۴ و ناحیه یک مشترکا سوم ، شهرستان کاشمر رتبه چهارم و شهرستان فیروزه در رتبه پنجم قرار گرفت.

 آموزش و پرورش فیروزه  در جمع 10 اداره برتر استان در فعالیتهای آموزش متوسطه نظری قرار گرفت.

♦️رتبه پنجم دومین دوره جشن سپاس از فعالیتهای ادارات ومدارس در شاخص های آموزشی به آموزش و پرورش شهرستان فیروزه در بین 47 منطقه استان خراسان رضوی اختصاص یافت.

♦️ مدیرآموزش و پرورش شهرستان فیروزه گفت : طی یک سال گذشته و با وجود شرایط سخت کرونایی و عدم دسترسی برخی نقاط شهرستان فیروزه به اینترنت ، همکاران گرامی با جدیت ، سعی وتلاش دانش آموزان را با انواع طرح و برنامه در چرخه آموزش حفظ کردند .

♦️وی گفت : در این مراسم همچنین از مدیریت محترم دبیرستان اباصلت گرمابی روستای گرماب برای کسب بیشترین رشد میانگین نمرات نهایی در خرداد   ۹۹ با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد .

♦️شایان ذکر است ،در این ارزیابی که توسط اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی هر دو سال یک بار انجام می شود ناحیه 6 مشهد مقدس رتبه نخست شهرستان نیشابور و ناحیه 7 مشترکا دوم ،ناحیه 4 و ناحیه یک مشترکا سوم ، شهرستان کاشمر رتبه چهارم و شهرستان فیروزه در رتبه پنجم قرار گرفت.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.jazb.khorasan.ir