مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
مهدی تقوایی
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری

    .
۱۳۹۹/۱۲/۰۴

مهندس ناصری مقدم مدیرکل تعاون روستایی خراسان رضوی دربازدید از شرکت تعاونی زنان اسوه فیروزه

حمایت از توسعه و تحول اقتصادی تشکل های روستایی در دستور کار اداره کل تعاون روستایی

حمایت از توسعه و تحول اقتصادی تشکل های روستایی در دستور کار اداره کل تعاون روستایی ♦️مهندس ناصری مقدم مدیرکل تعاون روستایی خراسان رضوی دربازدید از شرکت تعاونی زنان اسوه فیروزه و بانوان فعال در این شرکت تعاونی گفت:حمایت همه جانبه از توسعه و تحول اقتصادی شرکت های تعاونی به ویژه در حوزه زنان ،گامی مثبت در راستای اشتغالزایی و توانمندسازی زنان روستایی بصورت شبکه ای و زنجیره ای درسطح کشور خواهد بود. ♦️وی افزود :با توجه به فعالیت های مثبت شرکت تعاونی زنان در زمینه های اشتغالزایی و بازار بر لزوم حمایت و کمک بلاعوض و تسهیلات کم بهره به توسعه فعالیت ها ی شرکت تعاونی زنان با حمایت تعاون روستایی استان و سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور تاکید کرد. ♦️حجه الاسلام ولدبیگی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور نیز ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته عنوان داشت : خداوند زنان را ریحانه آفرید و سرپرستی و تربیت فرزندان را به آنها محول کرد. ♦️وی افزود :زنانی که علاوه بر امر مهم خانه داری در عرصه اقتصاد نیز یاری رسان و کمک معیشت خانواده هستند، جایگاهشان بسبار بلند و قابل تقدیر خواهد بود.

حمایت از توسعه و تحول اقتصادی تشکل های روستایی در دستور کار اداره کل تعاون روستایی  

♦️مهندس ناصری مقدم مدیرکل تعاون روستایی خراسان رضوی دربازدید از شرکت تعاونی زنان اسوه فیروزه و بانوان فعال در این شرکت تعاونی گفت:حمایت همه جانبه از توسعه و تحول اقتصادی شرکت های تعاونی به ویژه در حوزه زنان ،گامی مثبت در راستای اشتغالزایی و توانمندسازی زنان روستایی بصورت شبکه ای و زنجیره ای درسطح کشور خواهد بود.

♦️وی افزود :با توجه به فعالیت های مثبت شرکت تعاونی زنان در زمینه های اشتغالزایی و بازار بر لزوم حمایت و کمک بلاعوض و تسهیلات کم بهره به توسعه فعالیت ها ی شرکت تعاونی زنان با حمایت تعاون روستایی استان و سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور تاکید کرد.

♦️حجه الاسلام ولدبیگی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور نیز ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته عنوان داشت : خداوند زنان را ریحانه آفرید و سرپرستی و تربیت فرزندان را به آنها محول کرد.

♦️وی افزود :زنانی که علاوه بر امر مهم خانه داری در عرصه اقتصاد نیز یاری رسان و کمک معیشت  خانواده هستند، جایگاهشان بسبار بلند و قابل تقدیر خواهد بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.jazb.khorasan.ir