مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال
مهدی تقوایی
مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال

    .
۱۳۹۹/۱۲/۱۱

جلسه ستاد تنظیم بازار با ریاست فرماندار شهرستان تایباد برگزار گردید


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری " با ریاست مهندس سیاح فرماندار شهرستان تایباد جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان تایباد با حضور اعضای این ستاد در محل اتاق جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
مهندس سیاح فرماندار شهرستان تایباد در این  جلسه بیان داشت :در حوزه توزیع نیازمند رصد  ، بیشتر هستیم، با این حجم از توزیع احتمال انحراف در توزیع وجود دارد بنابراین لازم است با هماهنگی بسیج و اماکن، نظارت ها افزایش یابد و دستگاه قضا نیز برای پشتیبانی قضایی اعلام آمادگی کرده است.
 
رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان تایباد افزود:در خصوص جمعه بازار، برابر مصوبات و شیوه نامه های استانی راه اندازی جمعه بازار با پذیرش شرایط پروتکل های بهداشتی بلامانع است.
 
فرماندار تایباد تصریح کرد: با توجه به وقفه ای که در پی حادثه اسلام قلعه به وجود آمد، احتمال افزایش خروج کالا وجود دارد، بنابراین مرزبانی و دستگاه های مرزی نظارت بیشتری را در این خصوص داشته باشند.
 
وی گفت : برای کنترل موضوع مرغ کمیته ای تخصصی با حضور دستگاه های مسئول تشکیل شود تا فرایند از جوجه ریزی تا توزیع کنترل گردد.
 
مهندس سیاح بیان داشت :در اقلام سهمیه ای توزیع عادلانه در سطح شهرستان به ویژه بخش ها و روستاها انجام پذیرد ودر حوزه آرد تعزیرات حکومتی اعلام آمادگی کرده است تا با متخلفین برخورد شود، لذا موضوعات مربوطه را دستگاه ها به تعزیرات منتقل نمایند.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری تایباد
تعداد بازدیدها : ۱۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.jazb.khorasan.ir