مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال
مهدی تقوایی
مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال

    .
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار:

مردم جز برای تهیه مایحتاج ضروری از منزل خارج نشوند

جلسه کمیته نظارت ستاد شهرستانی پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا به ریاست مهندس علوی مقدم، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار و دستگاه های اجرایی مربوطه در فرمانداری سبزوار برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار در جلسه کمیته نظارت ستاد شهرستانی پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا که به منظور نظارت بر نحوه اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا برگزار شد گفت: در حال حاضر وضعیت شهرستان سبزوار در سطح هشدار قرمز قرار دارد و با هدف حفظ سلامت مردم و شرایط فوق بحرانی شهرستان سبزوار و به استناد مصوبات ستاد ملی کرونا، بازرسی و نظارت بر نحوه اجرای محدودیت های گروه های شغلی ۳،۲ و ۴ بصورت مداوم  و منظم انجام خواهد شد و با کسانی که مصوبات ستاد ملی کرونا را رعایت نکنند برابر قانون رفتار خواهد شد.

سید مجتبی علوی مقدم افزود: عادی انگاری و کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تمامی گروه ها موجب افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا و تعداد بستری ها شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به شیوع نوع جهش یافته ویروس کرونا و روند صعودی بیماری در چند روز اخیر باید حساسیت بیشتری در بین مردم از طریق آگاهی، اطلاع رسانی، نظارت های سختگیرانه و دقیق تر ایجاد کنیم.

رئیس ستاد کرونای سبزوار با بیان اینکه برای بازگشت به شرایط مطلوب نیازمند مشارکت عمومی و همراهی همه دستگاه ها و مردم عزیز شهرستان هستیم اظهار داشت: از پرسنل و کادر بهداشت و درمان شهرستان بخاطر زحمات و تلاش بی وقفه در این وضعیت بحرانی تشکر می کنم و از همشهریان عزیز می خواهم با توجه به وضعیت قرمز بیماری کرونا در سطح شهرستان، دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند و در منزل بمانند.

مهندس علوی مقدم در پایان افزود: منع تردد شبانه همچنان از ساعت 22 تا 3 صبح ادامه دارد و پلیس با متخلفین برابر برابر قانون رفتار خواهد کرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.jazb.khorasan.ir