مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال
مهدی تقوایی
مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال

    .
۱۴۰۰/۰۱/۲۳

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار:

هرگونه اخلال و ایجاد بی نظمی در بازار، بازی کردن در میدان دشمن محسوب می شود

جلسه کمیته تنظیم بازار شهرستان به ریاست مهندس علوی مقدم، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار و اعضاء این کمیته با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی جهت تأمین و توزیع اقلام اساسی و اتخاذ تدابیر و کنترل بازار در آستانه ماه مبارک رمضان برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار در جلسه کمیته تنظیم بازار شهرستان گفت: شرایط بسیار خاصی است و بیماری کرونا مشکلاتی را برای مردم بوجود آورده است و ما نباید اجازه دهیم تا اخلال گران در بازار بی نظمی ایجاد کنند.
سید مجتبی علوی مقدم افزود: هرگونه اخلال و ایجاد بی نظمی در بازار، بازی کردن در میدان دشمن محسوب می شود و باید با تلاش و برنامه ریزی، هرج و مرج و بی نظمی در بازار را کنترل کنیم.

نماینده عالی دولت در سبزوار با بیان این مطلب که بازرسی و سرکشی از واحدهای مختلف صنفی در این شهرستان، به منظور کنترل قیمت ها بصورت مستمر انجام می شود تصریح کرد: در توزیع اقلام و تأمین کالا های اساسی باید عدالت رعایت شود و از روستاها غافل نباشیم.

وی تصریح کرد: باید در کمیته تنظیم بازار حدود اختیارت اعضاء مشخص شود و دستگاه های متولی با برنامه ریزی دقیق و در نظر گرفتن همه شرایط و اتفاقات، وظایف خود را به درستی انجام دهند و نسبت به تامین معاش مردم نهایت سعی و تلاش خود را انجام دهند.

رئیس کمیته تنظیم بازار سبزوار با بیان اینکه ملاک خوب کار کردن رضایت مردم است اظهار داشت: ادارات و دستگاه ها با همراهی و هم افزایی امورات مردم را پیگیری کنند و برای حل مسائل و مشکلات مردم یک دقیقه تاخیر نکنند.

در ادامه اعضاء کمیته گزارش از وضعیت بازار و برنامه ریزی جهت تأمین و توزیع اقلام اساسی در بین مردم ارائه نمودند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سبزوار
تعداد بازدیدها : ۱۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.jazb.khorasan.ir