سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال
محمدرضا عباس زاده
سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال

    .
۱۴۰۱/۰۲/۱۲

استاندار خراسان رضوی:

استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان ضروری است

استاندار خراسان رضوی گفت: تحقق اقتصاد دانش‌بنیان در استان ضروری است، در این راستا نیروی انسانی خلاق و دارای سرمایه در استان وجود دارد و باید از این ظرفیت‌ها برای پیشبرد اقتصاد دانش‌بنیان استفاده کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی؛ یعقوبعلی نظری در نشست قرارگاه اقتصاد دانش‌بنیان استان که در پارک علم و فناوری استان برگزار شد گفت : برای رقم زدن اقتصاد دانش‌بنیان رویکردهایی لازم است و مسائل و مزیت‌های استان این رویکردها را مشخص می‌کند.
وی اضافه کرد: برنامه امسال فعالیت پردیس‌های ۶ گانه تخصصی پارک علم و فناوری باید ارائه و سهم دانش‌بنیان در رشد اقتصادی ۷.۲ درصدی استان در سال ۱۴۰۱ باید تعیین شود.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه انسجام تشکیلاتی لازم در قرارگاه اقتصاد دانش بنیان باید ایجاد شود، ادامه داد: هماهنگی، هم‌افزایی، حمایت و هدایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان در این قرارگاه باید انجام و همچنین جریان‌سازی دانش‌بنیانی باید در استان خراسان رضوی محقق شود.
نظری گفت: راهبردهای استانی برای فعالیت‌های دانش‌بنیان ضروری است و باید علاوه بر مساله محوری از ظرفیت بخش خصوصی نیز استفاده شود.


منبع : دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری
۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.jazb.khorasan.ir