سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال
محمدرضا عباس زاده
سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال

    .
۱۴۰۱/۰۲/۲۴

بازدید معاون عمرانی استانداری از داورزن و ریوند

بازدید معاون عمرانی استانداری از داورزن و ریوند

در مورخ 23 اردیبهشت 1401 آقای دکتر خدایی معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری از نیروگاه در حال ساخت داورزن بازدید کردند و در جریان عملیات اجرایی پروژه قرار گرفتند. در این بازدید که از ساعت 17 و سی دقیقه آغاز و تا ساعت 19 و 15 دقیقه به طول انجامید تصمیمات خوبی برای تامین منابع مالی و رفع برخی موانع اداری اتخاذ گردید و مقرر شد روند پیشرفت پروژه به صورت مستمر و لحظه ای کنترل ، پیگیری و حمایت شود . بعد از آن ایشان بازدیدی از شهر ریوند و پروژههای شهرداری داشتند و مقرر شد برای آسفالت خیابان اصلی شهرک امام رضا علیه السلام ، تهیه طرح تفصیلی شهر ، تامین ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی ، احداث مجتمع خدماتی رفاهی شهرداری با مشارکت اوقاف در محل امامزاده ریوند ، تامین زمین مورد نیاز برای احداث شهرک مسکونی نیروگاه ، واگذاری کلیه قطعات و کاربریهای شهرک امام رضا علیه السلام به شهرداری توسط بنیاد مسکن و احداث 4 مجتمع خدماتی رفاهی در شهر داورزن ، روستای صد خرو ، روستای مهر و شهر ریوند در جاده بالا ، اقدامات و مکاتبات اولیه توسط مسولین شهرستان انجام و با حمایت آقای دکتر خدایی پیگیری شود.
در پایان ضمن بازدید از امامزاده ریوند و اقامه نماز مغرب و عشا ، ساعت 20 و سی دقیقه شهرستان داورزن را ترک و به سمت مشهد مقدس حرکت کردند.
قابل ذکر است حضور ایشان در شهر و شهرداری ریوند و پاسخ مناسب به  درخواست های شورای محترم شهر و شهردار محترم ریوند ، اثر بسیار مثبتی بر روحیه و انگیزه مسولین و بزرگان ریوند داشته که جای تقدیر و تشکر دارد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری داورزن
بازدید : ۴۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.jazb.khorasan.ir